Marita Graudiņa (Seda)   Ar capoeiru sāka nodarboties 17 gadu vecumā 2008.gadā, un momentāli šī māksla viņu aizrāva un kļuva par vienu no galvenajām dzīves sastāvdaļām. Savas zināšanas guvusi no saviem skolotājiem Instrutor Barata (David Coton, Izraēla) Salamandra (Aigars Larionovs, Latvija) un viņa skolotāja Mestre Poncianinho (Ponciano Almeida, Brazīlija), kā arī piedaloties semināros un meistarklasēs tepat Latvijā un citur Eiropā (Lielbritānijā, Austrijā Grieķijā un Lietuvā). Savā pieredzē ar dažādiem skolotājiem no Brazīlijas vai Eiropas apguvusi plašu mācīšanas metodikas klāstu, ko izmanto nodarbībās, bāzējot klašu struktūru uz dažāda veida tradicionāliem un inovatīviem paņēmieniem. Prezentējusi capoeiru un uzstājusies ar priekšnesumiem dažādos lielos pasākumos (POSITIVUS, Rīgas Svētki, Laba Daba festivāls, u.c.), kā arī mākslas un kultūras festivālos un citos svētku pasākumos

Marita Graudiņa (Seda)

Ar capoeiru sāka nodarboties 17 gadu vecumā 2008.gadā, un momentāli šī māksla viņu aizrāva un kļuva par vienu no galvenajām dzīves sastāvdaļām. Savas zināšanas guvusi no saviem skolotājiem Instrutor Barata (David Coton, Izraēla) Salamandra (Aigars Larionovs, Latvija) un viņa skolotāja Mestre Poncianinho (Ponciano Almeida, Brazīlija), kā arī piedaloties semināros un meistarklasēs tepat Latvijā un citur Eiropā (Lielbritānijā, Austrijā Grieķijā un Lietuvā). Savā pieredzē ar dažādiem skolotājiem no Brazīlijas vai Eiropas apguvusi plašu mācīšanas metodikas klāstu, ko izmanto nodarbībās, bāzējot klašu struktūru uz dažāda veida tradicionāliem un inovatīviem paņēmieniem. Prezentējusi capoeiru un uzstājusies ar priekšnesumiem dažādos lielos pasākumos (POSITIVUS, Rīgas Svētki, Laba Daba festivāls, u.c.), kā arī mākslas un kultūras festivālos un citos svētku pasākumos

Aigars Larionovs (Salamandra)      Starptautiski atzīts capoeiras pasniedzējs un horeogrāfs. Aigars sāka apgūt capoeiru 2006. gadā pēc ilggadējiem treniņiem citās cīņas mākslās. Jau no pirmajām nodarbībām šī māksla kļuva par neatņemamu viņa dzīves sastāvdaļu un 2009. gadā Aigars sāka mācīt to citiem. Savas gaitas capoeirā Aigars sāka Latvijas capoeiras aizsācēja Dāvida Cotona (Instrutor Barata, Izraēla) vadībā. Tagad jau vairakus gadus Aigars turpina mācīties capoeiru no Ponciano Almeida (Mestre Poncianinho, Brazīlija). Lai padziļinātu savas zināšanas par kustibu un mācīšanas metodoloģiju, Aigars ir absolvējis Latvijas Kultūras koledžu, kā arī ieguvis C kategorijas sporta speciālista sertifikāciju no A+S  profesionālās izglītības centra, kā arī pastāvīgi papildinājis savas zināšanas no capoeiras meistariem visur pasaulē. Aigars ir prezentējis capoeiru un pasniedzis viesmeitarklases Latvijā un ārpus tās (ASV, Itālijā, Francijā, Lietuvā u.c.).   

Aigars Larionovs (Salamandra)

 

Starptautiski atzīts capoeiras pasniedzējs un horeogrāfs. Aigars sāka apgūt capoeiru 2006. gadā pēc ilggadējiem treniņiem citās cīņas mākslās. Jau no pirmajām nodarbībām šī māksla kļuva par neatņemamu viņa dzīves sastāvdaļu un 2009. gadā Aigars sāka mācīt to citiem. Savas gaitas capoeirā Aigars sāka Latvijas capoeiras aizsācēja Dāvida Cotona (Instrutor Barata, Izraēla) vadībā. Tagad jau vairakus gadus Aigars turpina mācīties capoeiru no Ponciano Almeida (Mestre Poncianinho, Brazīlija). Lai padziļinātu savas zināšanas par kustibu un mācīšanas metodoloģiju, Aigars ir absolvējis Latvijas Kultūras koledžu, kā arī ieguvis C kategorijas sporta speciālista sertifikāciju no A+S  profesionālās izglītības centra, kā arī pastāvīgi papildinājis savas zināšanas no capoeiras meistariem visur pasaulē. Aigars ir prezentējis capoeiru un pasniedzis viesmeitarklases Latvijā un ārpus tās (ASV, Itālijā, Francijā, Lietuvā u.c.).

 

Ponciano Almeida (Mestre Poncianinho)      Dzimis un audzis Brazīlijas mazpilsētā Guaratinguetá, Sao Paulo štatā. Mestre Poncianinho jau no agras bērnības sāka treneties capoeiru sava tēva, Mestre José Antonio akadēmijā. Pēc vairākiem starptautiskiem projektiem viņš 2000. gadā atvēra savu capoeiras skolu Londonā (Cordão de Ouro London). Kopš tā laika, Mestre Poncianinho ir pasniedzis meistarklases un prezentējis capoeiru starptautiskos pasākumos, uzstājies dažāda mēroga šovos, kā arī filmējies mūzikas video, reklāmas klipos un lielbudžeta filmās. Viņš tika atzīts kā capoeiras meistars 2004. gadā un kopš tā laika ir dibinājis pats savu capoeiras grupu ar filiālēm Itālijā, Japānā, Zviedrijā un Latvijā.

Ponciano Almeida (Mestre Poncianinho)

 

Dzimis un audzis Brazīlijas mazpilsētā Guaratinguetá, Sao Paulo štatā. Mestre Poncianinho jau no agras bērnības sāka treneties capoeiru sava tēva, Mestre José Antonio akadēmijā. Pēc vairākiem starptautiskiem projektiem viņš 2000. gadā atvēra savu capoeiras skolu Londonā (Cordão de Ouro London). Kopš tā laika, Mestre Poncianinho ir pasniedzis meistarklases un prezentējis capoeiru starptautiskos pasākumos, uzstājies dažāda mēroga šovos, kā arī filmējies mūzikas video, reklāmas klipos un lielbudžeta filmās. Viņš tika atzīts kā capoeiras meistars 2004. gadā un kopš tā laika ir dibinājis pats savu capoeiras grupu ar filiālēm Itālijā, Japānā, Zviedrijā un Latvijā.

24129523_1631706773516939_5022210968672255738_n.jpg

José Antonio Almeida (Mestre Zé Antonio)

 

Mestre Zé Antonio uzsāka savas capoeiras gaitas 15 gadu vecumā savā dzimtajā pilsētā Guaratinguetá (Brazílijas Sao Paulo štats). Pēc tam, kad viņa pirmais skolotājs Cledir Fitipaldi devās prom no pilsētas, José Antonio sāka pasniegt nodarbības un nodibināja savu grupu Conceiçao da Praia.1981. gadā Zé Antonio kļuva par Mestre Suassuna audzēkni un pievienojās Cordão de Ouro capoeiras grupai. Pēc ilggadējiem treniņiem Mestre Suassuna vadībā, 1988. gadā José Antonio tika pešķirts meistara tituls. Lai padziļinatu savas prasmes un pilnveidotu treniņu metodes viņš ir ieguvis sporta pedagoģijas grādu un turpinājis pilnveidot savas iemaņas trenejoties ar izciliem capoeiras meistariem kā Mestre Gato Preto, Mestre Depurtado u.c. Kopš tā laika Mestre Zé Antonio ir apceļojis pasauli, pasniedziot capoeiras meistarklases. Viņa audzēkņi tagad ir capoeiras meistari, kas vada paši savas skolas Grieķijā, Kiprā, Londonā un citur pasaulē.